“Hacks” yıldızı Megan Stalter kendisi ve arkadaşı için bir yüzük buldu

canvade

Yeni Üye
Megan Stalter sahip olduğu mücevherlerin neredeyse tamamını kaybetti.

Ancak yakın zamanda Haberler'a verdiği bir röportajda taktığı akrep mühürlü yüzüğe farklı bir yorum getirmeye kararlı. Bayan Stalter'ın arkadaşı da buna çok benzer bir yüzük takıyor.

Bayan Stalter eşleşen yüzükleri Hollywood'da mücevher, tebrik kartı ve kristal satan bir mağazada buldu. Bayan Stalter'ın başrolde yer aldığı Lena Dunham imzalı yeni Netflix dizisi “Too Much”ın çekimleri sırasında arkadaşına saygı duruşunda bulunmak için takacak bir mücevher arıyordu.

Bayan Stalter ayrıca yakın zamanda vizyona giren “Cora Bora” filminde leopar paltolu baş karakteri canlandırıyor. Ve “Hacks” adlı komedi dizisindeki yardımcı rolüyle Max'in üç sezonu boyunca pek çok sahneyi çaldı.

33 yaşındaki oyuncu, düzenlenmiş ve özetlenmiş bir röportajda kaybetmek istemediği yüzüğü ve neden saklamaya değer olduğunu anlattı.

Bana taktığın takılardan bahset.

Akrep olan kız arkadaşıma verdiğim yüzüğe benzeyen bir akrep yüzüğü. Son şovumun tüm sahnelerinde onu düşündüğümü gösteren gizli bir işaretti bu.

Çekimler sırasında onu mu giydin?

Sette yüzüğü takmama izin verilmesi konusunda büyük bir anlaşma yaptım. Ben de “Karakterimin bu yüzüğü mutlaka takması gerekiyor. Karakterin bu yüzüğe sahip olması benim için çok önemli çünkü karakterin hayatındaki biri bunu ona vermiş olmalı.”

Herkes “Bu yüzük onun için neden bu kadar önemli?” diye merak ediyordu. Karakterin doğal olarak giyeceği bir şey değildi. Bu yüzden bununla ilgili bütün bir hikaye uydurmak zorunda kaldım ve şöyle dedim: “Evet, sanki birisi bunu ona vermiş gibi hissediyorum.”

Takmama aldırış etmediler ama bir kopya yüzük bulmak istediler çünkü orijinalini kaybetmeniz durumunda yenisini istiyorlardı. Ama bulamadılar, hatta hangi mağazadan aldığımı da söyledim. Bir tane daha alamadılar. Ben de “Tamam, sanırım sadece ikimiz var” dedim.

Kız arkadaşın bir Akrep. Burcun ne?

Ben bakireyim ama onların böyle bir seçeneği yoktu.

İkiniz için de yüzük mü arıyorsunuz? Yoksa akrep yüzüğüyle karşılaşıp bu fikir mi aklına geldi?

Büyük bir iş için ayrılacağım için bize uygun bir şey istedim. Bakmak için aynı şeye sahip olmamızı istedim. Bana onu hatırlattı, o yüzden giymek istedim.

Ben ring insanı değilim. Çok şey ifade eden birine sahip olmak güzel. Yüzüğü kaybetmediğim için kendimle gerçekten gurur duyuyorum çünkü bu benim için önemli.

“Too Much” filminin çekimi sırasında yüzüğü takmak sizi hiç karakterinizden çıkardı mı? Rolünüze girmenize yardımcı oldu mu?

Bunu dizi boyunca değil, karakterimin hayatının ilk aşamalarında takıyorum. Yani yüzüğü takmak aslında onun daha genç olduğunu düşünmemi sağladı. Ama yüzüğün gerçek anlamı benim için.

Kostüm karakterin çok büyük bir parçası. Bu şeyi giydiğinizde kendi kıyafetlerinizden farklı bir his veriyor. Programdaki şifonyerim bana insanların kendi kıyafetleri içinde daha sıcak hissettiklerini söyledi. Kostümler size ait olmadığı için kendinizi pek sıcak hissetmiyorsunuz.